Ako na vedenie účtovníctva

xc 1024x684 - Ako na vedenie účtovníctva

Podnikáte a celkom zvládate všetko nejako spracovať a skĺbiť, len na to účtovníctvo vám jednoducho nezostáva čas? Nie ste si istí, ako spracovať to veľké množstvo informácií, aby ste neboli pod tlakom Daňového úradu a neurobili chybu? My to za vás vyriešime!

Zverte nám vedenie účtovníctva. Každý podnikateľ vyvíja svoju činnosť za účelom dosiahnutia zisku. Aj keď vás vaša práca baví a máte ju ako koníčka, iste nechcete večery a noci tráviť s kalkulačkou v ruke a hlavou v dlaniach. Chcete sa venovať rozvoju svojho biznisu. Finančná stránka veci je podstatná. S tým súvisí správne nakladanie s ťažko zarobenými finančnými prostriedkami a efektívna správa majetku. To, ako sa s tým pobijete, teda hrá kľúčovú úlohu. Mať dobrú účtovníčku je ako vlastniť zlatý poklad. Pojať všetky zmeny zákonov jednoducho nemožno, ak sa chcete venovať aj prosperite svojej spoločnosti.

Zverte nám vedenie účtovníctva

Každý podnikateľ by mal mať čas na predmet svojej činnosti. Vedieť sa orientovať v daňových, právnych predpisoch je síce prospešné, ale ak sa tomu plne nevenujete, môže vám proste všeličo uniknúť. Ovládať vedenie účtovníctva a mať ho malíčku jednoducho nemusíte. Zverte to do rúk odborníkov. Naši profesionáli ovládajú účtovníctvo bravúrne.

Vedenie účtovnej agendy

Podnikateľom, ktorí podnikajú formou spoločnosti s ručením obmedzeným, ready made spoločnosti, alebo etablovaným podnikateľom, ktorí môžu využívať aj našich ďalších služieb, ponúkame pomoc v podobe zabezpečenie vedenia účtovníctva, mzdovej agendy, personalistiky ,účtovného poradenstva . Stavte na odborníkov s dlhoročnou praxou. S výhodnými podmienkami ušetríme svoj čas a budete mať istotu, že ste v rukách profesionálov. Pripravíme vám individuálne riešenia aj cenovú kalkuláciu. Vaše potreby vyriešime ľahko, rýchlo, spoľahlivo a bez vysokých finančných nákladov. Šetrite efektívne.

Sme profesionálna účtovná kancelária ,ktorá sa venuje poskytovaniu ekonomického poradenstva, vedeniu účtovníctva, spracovaniu daňových priznaní, poskytovaniu  personálnych služieb a vedeniu mzdovej agendy. Zároveň svojím klientom zabezpečuje základné právne služby, daňové poradenstvo, účtovný a ekonomický audit..

Vytvárame dlhodobé vzťahy profesionálnym a ľudským prístupom, flexibilitou a ústretovosťou. Sme stabilný a zodpovedný partner pre našich klientov, spolupracovníkov a zamestnancov. O našich klientov sa staráme a zabezpečujeme im komplexný servis ekonomických služieb. Pred začatím spolupráce vyžadujeme osobné stretnutie. Naše ceny sú transparentné a konkurencie schopné. Počas svojej pôsobnosti firma nadviazala kontakt s klientmi z mnohých rôznych odvetví, či už sa jedna o energetiku, stavebníctvo, výrobca softvéru, veľkoobchod a rôznych súkromných podnikateľov, právnikov, a pod. Naša spoločnosť má v súčasnosti viac ako 35 klientov.Našou prioritou je poskytovanie kvalitných služieb a budovanie dlhodobej spolupráce založenej  na vzájomnej dôvere.

„Pevne veríme, že v našej ponuke nájdete to, čo hľadáte, a budete s našimi službami spokojní!“

Viac tu: https://www.ofx.sk

Richard Hollý ,OFFICE EXPRES