Príprava a revízia zmlúv

V priebehu podnikateľskej činnosti je nutné neustále uzatvárať zmluvné vzťahy ako s dodávateľmi, tak aj odberateľmi, obchodnými partnermi a zamestnancami.

Aby sme mohli uzavrieť zmluvu zodpovedajúcu aktuálnej legislatíve a ostatným obchodným podmienkam, je veľmi dôležitá jej dôkladná príprava. Tento proces preto potrebuje zvláštnu starostlivosť, aby v prípade vzniknutých komplikácií bolo v zmluve stanovené, ako je presne riešiť.

Avšak nie vždy má firma zamestnaného kvalitného právnika, ktorý všetko môže spísať alebo aspoň skontrolovať a opraviť. V túto chvíľu sa určite obráťte na našu spoločnosť .

Poskytujeme služby v oblasti prípravy, kontroly a korekcia zmlúv pre akékoľvek účely. Skorigujeme vám kúpnu zmluvu, dohodu o spolupráci, ale aj medzinárodné kontrakt a v každej situácii sme vám pripravení pomôcť a poskytnúť konzultáciu a profesionálne poradenstvo.

Obvykle stačí vytvoriť niekoľko štandardných vzorov zmlúv, podľa ktorých potom budete pripravovať ďalšie. Často tento spôsob však vedie k vzniku zbytočných chýb a následných komplikácií.

52412 O7D4GK - Príprava a revízia zmlúv

Pri podpise akejkoľvek zmluvy je potrebné myslieť na možné dôsledky a spory. Prípadne je potreba riešiť porušenie týchto podmienok a povinností.

V tejto chvíli ale býva rovnako neskoro a víťazom v spore je ten, kto pristúpil k vypracovaniu zmlúv zodpovednejšie.

Práve z tohto dôvodu je potrebné mať zmluvu dôkladne pripravenú presne podľa právnych predpisov tak, aby ste nevydávali zbytočne veľké sumy peňazí za mzdové náklady interného právnika. Preto si u nás môžete jednoducho objednať vypracovaní akéhokoľvek zmlúv.

Naštudujeme špecifiká vašej spoločnosti a podmienky vašich obchodných prípadov a ponúkneme vám tú najefektívnejšiu variantu, ako ochrániť vaše záujmy. Ak budete potrebovať, môžete nás kedykoľvek kontaktovať ohľadom dodatočných úprav, ktoré budete potrebovať v dôsledku vývoja obchodného prípadu.

Môžeme vám tiež pomôcť objasniť pripomienky druhej strany a zapracovať ich do textov zmlúv tak, aby vás nepoškodili. Všetko je o dohode, s nami možno zrealizovať prakticky čokoľvek.

Richard Hollý

Tento záznam bol publikovaný v Právo . Uložiť odkaz do záložiek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *